الرئيسيةدروازهاليوميةمكتبة الصورپرسشهاي متداولجستجوليست اعضاگروههاي کاربرانثبت نامورود

شاطر | 
 

 به خشنودی اهورا مزدا

اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
Admin
Admin
avatar

تعداد پستها : 1496
تاريخ التسجيل : 2008-11-18

پستعنوان: به خشنودی اهورا مزدا   4/12/2008, 15:44

به خشنودی اهورا مزدا


پنج شنبه هفته پیش همه میهن پرستان با پلاکادر هایی از جمله جاوید باد ایران بزرگ/برقرار باد و همیشگی باد مرزهای بزرگ ایران بر جلوی درب سفارت امارات ایستادگی کردند و به تازیان نشان دادند که ایران هنوز هم ایرانی دارد.
همه و همه باه هم یک صدا بودند ترس در چهره تازیان اماراتی نمایان بود آنها باید میفهمیدند که ما استقلال خودشان را هم قبول نداریم چه برسد به اینکه بخواهند برای جزایر سه گانه ما و خیلیج همیشگی پارس ما تصمیم گیری کنند و از آن خود بدانند.
امارات هنوز یکی از استانهای کشور بزرگم ایران است و به زودی آن را پس خواهیم گرفت.
همگی در کنار هم بودیم و هر روز قدرتمند تر از دیروز هر روز میهن پرستان بی شماری به ما می پیوندند و ما ایرانیان راستین یکدیگر را می یابیم و قدرتمان را بر دنیا نشان خواهیم داد.
هیچ موجود انگلیسی و آمریکایی و روسی وتازی نمیتواند بر ایرانیان راستین چیره شود و همیشه پیروزی با ما و از آن ما خواهد بود.
میهن پرستان در مقابل سفارت ایستادند و سرود ای ایران را بلند سر دادند به طوری که بوی رشادت آریو و بابک و آذین و مازیار تمامی خیابانها را پر کرده بود.
ایراندوختان پوران دوختان سربازان میهن آذین ها و مازیارها و کاوه ها و آرش ها همه و همه در آنجا بودند.

سکوت حاکم بود آوای غریب اما دلنشین آوای که تازیان را به وحشت می انداخت.
نماز پارسی خوانده شد :
اشم وهو وهیشتم استی اوشتا استی اوشتا اهمایی هیت اشایی و هیشتایی اشم
((راستی بهترین است وهم مایه خوشبختی است و خوشبختی از آن کسی است که خواستار خوشبختی دیگران و راستی باشد))
همه با هم خواندیم و دوباره نوبت به سرود ملی شد تا به تازیان اماراتی بفهمانیم که ایران مرز پر گهری است که سربازانی دلیر و نترس دارد و دیگر قادسیه ای تکرار نخواهد شد.
ایران سردارانی دارد که به خون تازیان میهن فروش تشنه اند سردارانی دارد که انتقام بابک و آذین و مازیار را خواهند گرفت.
در گاه خواندن سرود پر افتخار ایران مامورین انتظامی وارد عمل شدند و یکی از سرداران بچه لر و از میهن پرستان لرستانی به نام آبتین را دستگیر نمودند و با خود بردند اما همچنان سرود ملی بود و صدای غرور آفرین مردمی که به ایران با مرزهای بزرگ فکر میکنند.
ما ایرانیان قاجار نیستیم که به مرزهای پر گهر ایران نیندیشیم ما ایرانیانی هستیم که ایران را با تمام مرزهایش میخواهیم ما ایران را برای ایران می خواهیم برای اشو زرتشت و کوروش برای آرش و آریو برزن برای داریوش وکاوه برای بابک و مازیار برای فردوسی بزرگ.
ایران ما با تمام افتخاراتش با تمام بزرگانش با تمام قهرمانانش ایران شده است و نه آنها و نه هیچ کس ایرانی دیگری بر سر مرزهایش با هیچ قوم تازی و خارجی دوستی ندارد.
هموطن زرتشتی - ارمنی - کلیمی - آسوری- مسلمان - امروز روز ایران زمین این خاک پاک که ازنیاکانمان بر جای مانده بر لب پرتگاه زوال و نابودی قرار دارد و مرزهایش طعمه ای برای دد منشان تازی و غیر تازی شده است. پس بایسته ست بر همگان دست در دست یکدیگر نهاده و با همبستگی میهنی و یک رستاخیز ملی این جرسومگان فساد و این تازیان بی خرد و سوسمار خور را همچون خاکروبه, به زباله دان تاریخ بلکه ما قبل تاریخ فرستاده که همانا جز این بر این موجودات روا نمیباشد و این خاک پاک و اهورایی را اشا آباد ساخته و تخم نیکی و مهرورزی را در خاک ایران زمین پراکنده سازیم تا خود و فرزندان آینده این خاک از آن بهره جویند.
هم میهنان چشم ها را با آب خرد بشویید و دل ها را با آتش اهورایی روشن کنید و آنگاه به پیشواز ایران آباد و سرافرازتر از همیشه با مرزهای گسترده اش رویم.
دوست من - خواهرم - برادرم - پدر - مادر - کاوه ها - سیاوش ها - کورش ها - داریوش ها - خشایارها - جمشیدها - پاپک ها - آریوبرزن ها - پیروزها - بهمن ها - بهرام ها - آریاک ها - خسرودادها - پرویزها - کردیه ها - کیسیاها - آرتیمیس ها - آرتونیسس ها - پانته آها آریایی ها به پا خیزید, همراه با هم در یک رستاخیز ملی میهن به تازیان بفهمانیم که ایرانیان هنوز هم زنده اند.

خلیج ما همیشه پارس خواهد بود
جزایر ما همیشه از آن ایران خواهد بود
مادر ما ایران ما همیشه خون ایرانی در دامان خود خواهد پروراند.
شادزی و مهر افزون
پاینده و جاوید ایران سرفراز
بدرود
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://kbirb.4umer.com
 
به خشنودی اهورا مزدا
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1

صلاحيات هذا المنتدى:شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
انجمن فرزندان ایران بزرگ :: آشنایی به آیین ایران-
پرش به: