الرئيسيةدروازهاليوميةمكتبة الصورپرسشهاي متداولجستجوليست اعضاگروههاي کاربرانثبت نامورود

شاطر | 
 

 قهرمان دبلیو دبلیو ای تریپل اچ در برابر ولادیمر كازلاو

اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
Admin
Admin
avatar

تعداد پستها : 1496
تاريخ التسجيل : 2008-11-18

پستعنوان: قهرمان دبلیو دبلیو ای تریپل اچ در برابر ولادیمر كازلاو   4/12/2008, 18:26


سلام دوستان عزیزم ببخشید که دیر شد قول میدم با این پست جبران کنم به شرطی که شما هم نظر بدین...
Survivor Series 2008:
قهرمان دبلیو دبلیو ای تریپل اچ در برابر ولادیمر كازلاو:

ابتدا كازلاو وارد میشه و به دنبال اون تریپل اچ همراه با كمربندش (به دوز كمرش) وارد میشه و بعد از انجام حركات مخصوص خودش بازی به دستور داور شروع میشه . در اوایل مسابقه كازلاو بهتر از تریپل اچ كار میكنه و بعد از چند لحظه كمر اون رو قفل میكنه . تریپل اچ با دو هدلاك به بازی برمیگرده اما كازلاو روی زمین نمیمونه و بلند میشه . ولادیمر كازلاو ریتلاك رو بر روی تریپل اچ اجرا میكنه . مردم دارن مدام فریاد های "ما هاردی رو میخوایم" از خودشون سر میدن . تریپل اچ سعی در شكستن هلد رو داره و موفق هم میشه و چند ضربه به كازلاو وارد میكنه اما دوباره لاك میشه . كازلاو خودش سابمیشن رو به اتمام میرسونه و تریپل اچ رو به گوشه ی رینگ میفرسته و فورآرم رو بر روی اون اجرا میكنه . تریپل اچ بالاخره از دست كازلاو رهایی پیدا میكنه و دو كلوزلاین سنگین رو روی اون اجرا میكنه . تریپل اچ بعد از اجرای فیس باستر و دی دی تی و چند ضربه سعی در كاور كردن كازلاو رو داره اما موفق نمیشه . كازلاو به بازی برمیگده ولی بازگشتش چندان طولانی نیست و از تریپل اچ اسپاین باستر دریافت میكنه . تریپل اچ میره برای اجرای پدگری اما موفق نمیشه . كازلاو تریپل اچ رو به گوشه ی رینگ میفرسته و بعد از چند ضربه اونو به بیرون رینگ میندازه . كازلاو به دنبال تریپل اچ به بیرون رینگ میره و اونجا با هم درگیر میشن و كازلاو تریپل اچ رو به داخل رینگ میفرسته و خودش هم به دنبالش به داخل رینگ میره . كازلاو یك اسلم بر روی تریپل اچ اجرا میكنه و كاور میكنه اما موفق نمیشه و اونو به گوشه ی رینگ میفرسته و با سر چند ضربه بهش وارد میكنه . كازلاو به تریپل اچ یك رانینگ پاوراسلم میزنه و كاور میكنه اما باز هم موفق نمیشه و باز هم اونو به گوشه ی رینگ میفرسته . كازلاو بعد از یك پین فال نا موفق باز هم اسلم میزنه و كاور میكنه و باز هم نا موفق هست (كازلاو در این دقایق داره زیاد كاور میكنه) . كازلاو سابمیشن رو بر روی تریپل اچ اجرا میكنه و تریپل اچ خودش رو آزاد میكنه اما باز هم اسلم میخوره . بعد از كمی درگیری كازلاو میره كه یك حركت دیگه رو اجرا كنه اما به طور ناگهانی تریپل اچ به اون ضربه ای وارد میكنه و به دنبالش فینیشر خودش (پدگری) رو بر روی كازلاو اجرا میكنه . هر دو سوپراستار بر روی زمین افتادند . داور شروع به شمارش میكنه (از 1 تا 10) ولی در همین لحظه ویكی گررو وارد میشه و اعلام میكنه كه این مسابقه یك مسابقه ی سه نفره خواهد بود و اون (نفر سوم) اینجاست... اون... اون... اون ادجه! در همین لحظه ادج با استایل جدید خودش با نهایت خشونت به سمت رینگ میاد و وارد رینگ میشه . ادج در همون بدر ورودش به رینگ یك اسپیر سنگین رو به تریپل اچ میزنه . همه بازی رو تقریبا تموم شده میبینن اما در همین لحظه جف هاردی وارد میشه و به هر دو سوپراستار (ادج و تریپل اچ) كلوزلاین میزنه . جف هاردی به بیرون رینگ میره و با یك صندلی به داخل رینگ برمیگرده و با صندلی یك ضربه به ادج و یك ضربه ی خیلی محكم هم به ولادیمر كازلاو میزنه (همونطور كه میدونید بازی های Triple Threat دی كیو ندارند) . بعد از اینكه جف هاردی با صدنلی كازلاو رو مورد حمله قرار میده ادج بلند میشه و به هاردی یك اسپیر میزنه . ادج بلافاصله تریپل اچ رو پین فال میكنه و برنده ی مسابقه و قهرمان جدید دبلیو دبلیو ای میشه ...!


:: Smackdown Results - Nov. 28 , 2008:
اینتروی دابلیو دابلیو ای پخش میشه .
هایلایت هایی از مسابقه ی دابلیو دابلیو ای چمپینشیپ مچ در سروایور سریس پخش میشه .
به ورزشگاه میریم و جیم راس و تز به همه خوش آمد میگن .
ویکی گررو داخل رینگ هست و تماشاگرا او رو هو (بو) میکنن . ویکی گررو قهرمان جدید دابلیو دابلیو ای ، اج رو معرفی میکنه و آهنگ اج پخش میشه . اج وارد میشه و گروهی از تماشاگرا او رو تشویق میکنن ولی اکثرا بر ضد او هستن . سکیوریتی هم داخل رینگ هستن و اج میره داخل رینگ وایمیسه . حالا صدای هو (بو) کردن تماشاگرا بهتر شنیده میشه . اج میگه : " من آماده ی بازگشت نبودم ، اما صبح سروایور سریس پاشدم و فهمیدم که گره ای هست که بدستان من باز میشه . میدونستم که جف هاردی باز هم موفق نمیشه . من دوست نداشتم که جف ، ویکی رو ناراحت کنه و تنها چیزی که باعث شد من برگردم ویکی گررو بود . " ویکی گررو میگه : " ممنونم ، ممنونم که من رو از بی مسئولیتی های جف هاردی نجات دادی . " طرفدارا سرود ' هاردی ' رو سر دادن . ویکی گررو میگه : " هاردی چندین فرصت بزرگ رو از دست داد . " آهنگ جف هاردی پخش میشه و او در میان تشویق تماشاگرا وارد میشه . جف با چهره ی جدیدش وارد میشه و میخواد بپره تو رینگ اما سکیوریتی جلوی او رو میگیرن . تریپل ایچ دیده میشه که داره به طرف رینگ میاد . تریپل ایچ جف رو میزنه و میخواد خودش بره داخل رینگ اما موفق نیست . حالا کازلاو میاد و هر دوی اون ها رو میزنه و میگه : " دیگه تریپل تریت مچ نخواهیم داشت . من اینجام تا چمپین بشم . " ویکی گررو از همه میخواد که آروم بگیرن . ویکی میگه : " ما مسابقات بیت دکلاک خواهیم داشت و هر کس که بتونه در مدت زمان کوتاه تری حریفش رو شکست بده ، اون تو آرماگدون با اج سر کمربند مسابقه خواهد داد . ابتدا مسابقه ی جف ... "
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://kbirb.4umer.com
Admin
Admin
avatar

تعداد پستها : 1496
تاريخ التسجيل : 2008-11-18

پستعنوان: رد: قهرمان دبلیو دبلیو ای تریپل اچ در برابر ولادیمر كازلاو   4/12/2008, 18:26

تریپل ایچ در برابر یونایتد استیتس چمپین شلتن بنجامین:

جف هاردی در کنار رینگ هست و مسابقه رو از نزدیک تماشا خواهد کرد . تریپل ایچ وارد میشه و مورد تشویق قرار میگیره . او بعد از انجام حرکات همیشگیش ، میره داخل رینگ و منتظر میمونه . شلتن بنجامین هم وارد میشه و تماشاگرا او رو هو (بو) میکنن . مسابقه آغاز میشه و در همین ابتدا ، تریپل ایچ میره برای پدیگری اما بنجامین در میره . بعد از چند رفت و برگشت ، تریپل ایچ بار دیگه میره برای پدیگری که اینبار شلتن میپره بیرون رینگ . تریپل ایچ هم میره بیرون و شلتن رو برمیگردونه . شلتن میره برای یه حرکت اما تریپل ایچ جاخالی میده و میره برای پدیگری اما شلتن کونر میکنه و میخواد بک بادی دراپ بزنه اما دگیم هم کونر میکنه و سانست فلیپ میکنه ، یک..دو.. . تریپل ایچ کونر میکنه و کراس فیس رو روی بنجامین اجراء میکنه . شلتن داره درد میکشه و بعد از یک دقیقه و نیم موفق میشه که طناب رو بگیره و روپ بریک کنه . شلتن بلند میشه و نک بریکر میزنه . بعد از کامرشال برمیگردیم . شلتن کنترل بازی رو در دست داره که چند لحظه بعد تریپل ایچ با یه کونر به بازی برمیگرده و های نی میزنه . سپس فیس باستر از تریپل ایچ که باعث میشه شلتن به بیرون رینگ بیفته . تریپل ایچ شلتن رو به رینگ برمیگردونه اما شلتن از اون طرف رینگ میره بیرون . تریپل ایچ بار دیگه میره بیرون و شلتن رو برمیگردونه اما باز هم شلتن از طرف دیگه در میره . تریپل ایچ عصبانی میشه و سر بنجامین رو به پله ها میکوبه . بنجامین به رینگ برمیگرده و تریپل ایچ به او اسپاین باستر میزنه . دو اینترتینر بلند میشن و بار دیگه با هم درگیر میشن که اینبار به گوشه ی رینگ میرن . تریپل ایچ و شلتن در بالای طناب ها (گوشه ی رینگ) با هم درگیر هستن که در همین لحظه داور مسابقه (چیودا) ناک اوت میشه . تریپل ایچ ، شلتن رو برمیگردونه عقب و بهش پدیگری میزنه . کاور میکنه . داور خودش رو بسختی تکون میده و بالاخره کونت میکنه ، یک..دو..سه و در همین لحظه زنگ پایان مسابقه (مدت زمان در نظر گرفته شده) بصدا در میاد .
بعد از مسابقه ، داور (چیودا) دست تریپل ایچ رو بالا میگیره و تریپل ایچ با تماشاگرا شادی میکنه . در همین لحظه چارلز رابینسن (داور) میاد و با مارک چیودا صحبت میکنه . چیودا و رابینسن برای چند لحظه ای با هم مخالفت میکنن اما بالاخره صحنه ی آهسته پخش میشه و نشون داده میشه که زنگ پایان مسابقه و کونت سوم همزمان شکل گرفتن . در همین لحظه جف هاردی میاد داخل رینگ . تریپل ایچ و جف نزدیک هم میرن که در همین لحظه داور میاد و این دو رو از هم جدا میکنه .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://kbirb.4umer.com
 
قهرمان دبلیو دبلیو ای تریپل اچ در برابر ولادیمر كازلاو
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1

صلاحيات هذا المنتدى:شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
انجمن فرزندان ایران بزرگ :: تالار ورزش :: بخش کشتی کج-
پرش به: