انجمن فرزندان ایران بزرگ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةدروازهمكتبة الصورجستجوأحدث الصورثبت نامورود

بانک wwc

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 1496

بانک wwc Empty
پستعنوان: بانک wwc   بانک wwc Empty4/12/2008, 18:29

عکسی از مادر بزرگ راک که به تازگی فوت کرده نشون داده میشه و از او قدردانی میشه .
اینتروی دابلیو دابلیو ای پخش میشه .
سپس شاهد اینتروی اسمکدان هستیم .
به ورزشگاه میریم و تز و جیم راس به همه خوش آمد میگن .
جیم راس میگه در مین ایونت امشب ، قهرمان دابلیو دابلیو ای تریپل ایچ باید از کمربندش برابر آندرتیکر دفاع کنه .
بانک wwc 28lyxxc
آهنگ دکینگ آو کینگز تریپل ایچ پخش میشه و او در میان تشویق تماشاگرا وارد میشه . د گیم بعد از انجام حرکات همیشگی خودش میره داخل رینگ . او میکروفونی در دست داره و میگه : " کسی هست که بیشتر از من حالش از کار های ویکی گررو به هم بخوره ؟ مشکل اصلی من با ویکی گررو این هست که اون زن فکر میکنه هر کاری که دوست داره رو میتونه انجام بده و استار هاش رو وادار به انجام دستوراتش کنه . الان همه فکر میکنن که ویکی گررو میاد و من با او دچار مشکل میشم اما نگران نباشید ، اگه قرار باشه کسی بیاد اون غولش (بیگ شوء) میاد . اما چهل و هشت ساعت مونده تا من از کمربندم در سایبر ساندی برابر جف هاردی ، ولادیمیر کوزلاو یا هر دوشون دفاع کنم . اما امشب ، من یه مسابقه برابر آندرتیکر خواهم داشت که این به ویکی گررو کمک میکنه تا به اون چیزی که میخواد برسه . قطعا امشب من و آندرتیکر سعی میکنیم تا همدیگه رو داغون کنیم و این به نفع ویکی هست . " آهنگ جف هاردی پخش میشه و او در میان تشویق تماشاگرا وارد میشه . جف هاردی میره داخل رینگ و تریپل ایچ چندان خوشحال بنظر نمیرسه . جف میگه : " من خیلی خوب طرفدارای دابلیو دابلیو ای رو میشناسم ، حتی بهتر از تریپل ایچ . من میدونم که اون ها به من رای دادن و من بعید میدونم بعد از سایبر ساندی ، تو به عنوان قهرمان دابلیو دابلیو ای رینگ رو ترک کنی . " آهنگ ولادیمیر کوزلاو پخش میشه و تماشاگرا او رو هوو میکنن . کوزلاو میره تا نزدیکی رینگ (ورودی ورزشگاه) و میگه : " من در سایبر ساندی رای نخواهم آورد ، چون طرفدارا میدونن من تریپل ایچ رو شکست میدم . اما بدونید تریپل ایچ قهرمانی رو بعد از اون برای مدت کوتاهی خواهد داشت . " تریپل ایچ میگه : " من یه کلمه از حرف هایی که گفتی رو نفهمیدم ، اما این اتفاق در سایبر ساندی خواهد افتاد ... ! " سپس بر میگرده و به جف هاردی پدیگری میزنه . تماشاگرا د گیم رو تشویق میکنن و او کوزلاو رو تهدید میکنه .
دابلیو دابلیو ای چمپینشیپ مچ :: تریپل ایچ © در برابر آندرتیکر
بانک wwc 8388566
تریپل ایچ و آندرتیکر وارد میشن و هر دو مورد تشویق تماشاگرا قرار میگیرن (تماشاگرا به هر دو احترام گذاشتن) . مسابقه آغاز میشه و آندرتیکر گارد میگیره . تریپل ایچ هم آماده هست . تیکر ساید هدلاک میکنه و تریپل ایچ بعد از چند لحظه تیکر رو میفرسته طرف طناب ها ولی این آندرتیکر هست که شولدربلاک میکنه . تریپل ایچ بلند میشه و هدلاک میکنه ، آندرتیکر او رو به طرف طناب ها میفرسته و باز این آندرتیکر هست که شولدرتکل میکنه . تریپل ایچ بلند میشه و یک کیک به سینه ی تیکر میزنه و او رو به گوشه ی رینگ میفرسته و چند مشت بهش میزنه . د گیم کمی عقب تر میره و سپس تیکر بطور ناگهانی گلوی تریپل ایچ رو میگیره و او رو به گوشه ی رینگ پرت میکنه . چندین پشت و آپرکات از آندرتیکر . تیکر د گیم رو ویپ میکنه به گوشه ی دیگه ی رینگ و رانینگ کلوزلاین میزنه . کاور میکنه ، یک..دو.. . تیکر میره تا روی بازوی چپ تریپل ایچ کار کنه . او همرلاک رو اجراء میکنه و سپس برمیگردونه تا پینفال کنه ، یک..دو.. اما تریپل ایچ کیک اوت میکنه . آندرتیکر با لگد ضربه ای قوی به بازوی تریپل ایچ میزنه . کاور میکنه ، یک..دو.. . آندرتیکر دست تریپل ایچ رو یه دور میپیچونه و میره برای اولداسکول اما تریپل ایچ بلاک میکنه و میره برای اینکه رو پای مصدوم تیکر کار کنه اما آندرتیکر اجازه نمیده . هر دو با استفاده از طناب ها با سرعت به طرف همدیگه میرن و هر دو در یک زمان کلوزلاین میزنن که باعث میشه تیکر و تریپل ایچ (هر دو) وسط رینگ بیفتن . داور شروع به شمارش میکنه اما دو استار پا میشن . به نوبت به هم مشت میزنن ، یک بار تریپل ایچ ، یک باز آندرتیکر و همینطور ادامه داره تا جایی که تیکر با یه مشت قوی تریپل ایچ رو میندازه . تیکر در گوشه ی رینگ به تریپل ایچ هدبات میزنه و سپس او رو بلند میکنه و اسنیک آیز میزنه . تیکر به طرف د گیم میره تا بیگ بوت بزنه اما تریپل ایچ های نی رو اجراء میکنه . کاور میکنه ، یک..دو.. . تریپل ایچ فیس باستر میزنه و میره برای پدیگری اما آندرتیکر بلاک میکنه و تریپل ایچ رو میندازه گوشه ی رینگ . آندرتیکر بیگ بوت و سپس لگ دراپ میزنه . کاور میکنه ، یک..دو.. . هر دو بلند میشن و تیکر دست تریپل ایچ رو میپیچونه و برای بار دوم میخواد بره برای اولداسکول اما تریپل ایچ آندرتیکر رو روی طناب ها میزنه . سپس خود تریپل ایچ هم میره بالا و سوپلکس میزنه . د گیم خودش رو به آندرتیکر میرسونه ، کاور میکنه ، یک..دو.. . تریپل ایچ آندرتیکر رو با یه کلوزلاین میندازه بیرون رینگ اما آندرتیکر نمیفته و روی پاش وایمیسه . تیکر تریپل ایچ رو میکشونه بیرون رینگ و سر او رو به پله میکوبه . سپس تریپل ایچ رو میندازه داخل رینگ و سر او رو بیرون رینگ میذاره . تیکر میره بالا و لگ دراپ میزنه . د گیم درد میکشه و میکشونه خودش رو به داخل رینگ . آندرتیکر کاور میکنه ، یک..دو.. . آندرتیکر میره برای لست راید ، تریپل ایچ کونر میکنه و به آندرتیکر نک بریکر میزنه . کاور میکنه ، یک..دو.. . آندرتیکر بلند میشه و یه کلوزلاین قوی میزنه . کاور میکنه ، یک..دو.. . آندرتیکر میره برای چوکسلم ، تریپل ایچ بلاک میکنه و بعد از یه بوت ، اسپاین باستر میزنه . کاور میکنه ، یک..دو.. . آندرتیکر بار دیگه میره برای چوکسلم ، تریپل ایچ بلاک میکنه و میره برای پدیگری ، آندرتیکر بلاک میکنه و میره برای تومبستون ، تریپل ایچ بلاک میکنه و آندرتیکر رو میفرسته گوشه ی رینگ . تریپل ایچ از طناب ها بالا میره و چندین مشت به تیکر میزنه . در همین لحظه تیکر دستش رو از لای پای تریپل ایچ رد میکنه و او رو روی شونه اش میبره و لست راید میزنه . تیکر میره تا خودش رو به د گیم برسونه . بیگ شوء از راه میرسه و تماشاگرا او رو هوو میکنن . داور مسابقه رو بدون نتیجه اعلام میکنه .
بانک wwc Xcq6vp
بعد از مسابقه ، تیکر علیرقم خستگی بلند میشه و چند مشت میخواد بزنه اما شوء او رو میفرسته گوشه ی رینگ و مشت های قوی خودش رو روونه ی صورت و بدن تیکر میکنه . تریپل ایچ میره بیرون رینگ و یه صندلی برمیداره . یه ضربه به کمر بیگ شوء میزنه . بیگ شوء درد میکشه و برمیگرده ، تریپل ایچ با صندلی به طرف بیگ شوء میدوئه اما شوء گلوی تریپل ایچ رو میگیره و به او چوکسلم میزنه . سپس بیگ شوء چند ضربه با صندلی به آندرتیکر میزنه . بعد از کامرشال برمیگردیم . جیم راس میگه که در حین کامرشال آندرتیکر بلند شد و قادر بود رینگ رو ترک کنه ، اما تریپل ایچ هنوز داخل رینگ هست و بسختی از جاش بلند میشه . ولادیمیر کوزلاو وارد میشه و به طرف تریپل ایچ میره ، تریپل ایچ کار خاصی نمیتونه بکنه و کوزلاو با یه هدبات قوی به سینه ی د گیم ، او رو وسط رینگ میندازه .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://kbirb.4umer.com

بانک wwc
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» بانک نرم افزارها
» بانک بازی
» بانک قالب
» بانک رپ های پارسی
» بانک موسیقی