انجمن فرزندان ایران بزرگ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةدروازهمكتبة الصورجستجوأحدث الصورثبت نامورود

دشمن ایران

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 1496

دشمن ایران Empty
پستعنوان: دشمن ایران   دشمن ایران Empty24/2/2009, 04:46

دشمن شوونیستی با دیدن گسترش و تقویت حرکت ملی آذربایجان و نفوذ آن در اذهان اقشار مختلف مردم آذربایجان هر لحظه به فکر توطئه و طرح مکر و حیله برای مقابله با این حرکت حق طلبانه میباشد .بعد از قیام رهایی بخش مردم آذربایجان در قبال فتنه کاریکاتور سال 1385 -پان فارسیستها با دست ÷اچگی و مانند یک شخص در حال غرق شدن به هر حیله ای متوسل میشوند .روزی بجای سران حرکت ملی صحبت کرده اعلامیه میدهند و روز دیگر میان فعالان آذربایجان ایجاد اختلاف میکنند و روز دیگر تلاش میکنند ما بین آذربایجان شمالی -جنوبی و ترکیه تنفر ایجاد میکنند .زمانی توهین و تحقیر میکنند و دیگر روز اسم راهپیمایی و ورزش در آذربایجان را دفاع از نام خلیج فارس میگذارند .گذشته از اینها با کمک دستگاههای دولتی در سطح وسیعی در صددند که جوانان بیگناهمان را آلوده به مواد مخدر و مفاسد اجتماعی بکنند . در این شرایط وظیفه خانواده های عزیز آگاه کردن فرزندان بخصوص جوانان است. تو طئه مذکور ترویج س ک س در بین جوانان میباشد تا آنها را از راه و افکار مقدسی که درراه حرکت ملی در پیش گرفته اند منحرف و نابود سازند

حرکت بیداری ملت آذربایجان جنوبی به رهبری پروفسور دکتر چهرگانلی
تورکهای ممالک محروسه(ایران) با قیام سرتاسری خود مشتی بر دهان فارسهای وحشی و کاکاسیاهای افغانی نژاد فاشیست و ملایان رژیم آپارتایت راسیسسم و فاشیست جمهوری اسلامی ایران زدند. این قیام بافته های 80 ساله نژاد پرستان فارس را نقش بر آب کرد. توکهای آذربایجان جنوبی به رهبری پروفسور دکت...

این قوم کثیف را می شناسید؟
قومی است که کتابت از عرب، زبان و ادبیات خود را از افغانی، هنر و معماری خود را از ترک، پوشاک و فرهنگ و اساطیر خود را ازهندی به عاریت گرفته است .
ملتی که یونانی آن را بربر(وحشی)، عرب آن را مجوس، ترک آن را شلخته (پینتی)، ایلامی آن را آریایی (ضد تمدن) و آشوری آن را پارسی (سگ ولگرد) می نامد

ابن خلدون- ١٣٢٢ دوغوش ايلي (١٣٢٢ ميلادي):

"
و في الكتب ان ارض ايران هي ارض الترك..... فاما علماء الفرس و نسابتهم فيابون من هذا كله."

"
كتابها مي نويسند ايران سرزمين تركان است.... اما علماء فارس و تبارشناسان آنان از پذيرش اين سخن به كلي سرباز مي زنند."
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://kbirb.4umer.com
Admin
Admin
Admin

دشمن ایران Empty
پستعنوان: رد: دشمن ایران   دشمن ایران Empty24/2/2009, 04:47

South Azerbaijan must be independent of Iran. Over 50% of the Iranian populations are Azeri but they have no rights.
نابود باد فاشيست فاحشه فارس. نابود باد ايران فارس زده

هفته نامه اشپیگل چاپ آلمان در شماره 28 سال 2008 نوشته ای به نام فرمانروای قلابی صلح به قلم ماتیاس شولتس Matthias Schulz منتشر کرده است. در این نوشته نویسنده می گوید که کوروش پیام آور صلح و حقوق بشر نبوده است و یکی چون دیگر دیکتاتورهای زمان خویش بوده است و در این راستا منشور حقوق بشر کوروش را یک سند تبلیغاتی می خواند.
این نوشته که در هفته نامه معتبر اشپیگل چاپ شده است، کم کم دارد توجه همگان را جلب می کند.

ابن خلدون- ١٣٢٢ دوغوش ايلي (١٣٢٢ ميلادي):

"و في الكتب ان ارض ايران هي ارض الترك..... فاما علماء الفرس و نسابتهم فيابون من هذا كله."

"كتابها مي نويسند ايران سرزمين تركان است.... اما علماء فارس و تبارشناسان آنان از پذيرش اين سخن به كلي سرباز مي زنند."

گونی آذربايجان ميلي اویانیش حرکاتی (GAMOH) ضمن تبريك پيروزي هاي ملي ملت آذربایجان و گرامی داشت یاد شهیدان راه آزادی وطن به ملت سرافراز آذربایجان، به دولت ایران هشدار می دهد که بیش از این خود را مقابل خواستهای محکم و استوار ملی-سیاسی ملت آذربایجان قرار ندهد که در غیر اینصورت خشم سهمگین ملت آذربایجان چنان با سرعت و وسعتی فراگیر تمام تار و پود ساختارهای شونیستی فارس را درهم خواهد کوبید که حتی قابل تصور ذهن بدبین ترین آگاهان امور نخواهد بود

ملت آذربایجان تاثیرگذارترین فاکتور در حیات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ایران بوده و سعی رژیمهای پهلوی و جمهوری اسلامی جهت سرکوب گرایشات هویت طلبانه در طول صد سال گذشته نتوانسته از اهمیت استراتژیک آن بکاهد. اگرچه سیاست آسیملاسیون در بعضی مناطق تا حدودی موفق عمل کرده است، اما در سالهای گذشته موج بازگشت به هویت ملی تورکی بصورت گسترده ای افزایش پیدا نموده است. بطوریکه شعار "هارای هارای من تورکم" در سلسله قیامهای ملی آذربایجان در سال 1385 و بعد از آن که از سوی تظاهرکنندگان آذربایجانی در بیش از 25 شهر آذربایجان سر داده شد، بنوعی تاکیدی بر این بازگشت سرافرازنه به هویت و ملیت تورکی-آذربایجانی ملت آذربایجان می باشد. حرکت ملی آذربایجان بعنوان یک حرکت فراگیر سیاسی قابل مقایسه با دیگر جریانات سیاسی نیست. اگر دیگر احزاب اوپوزیسیون ایرانی دارای ویژگی حزبی و ایدئولوژیکی هستند، بر عکس حرکت ملی آذربایجان در انحصار هیچ حزب و ایدئولوژی خاصی نبوده و طیف گسترده ای از فعالان سیاسی مذهبی گرفته تا چپ ها را نیز شامل می شود. هسته مهم و تاثیرگذار حرکت ملی آذربایجان در دست فعالان هویت طلب ملی گرا و سکولار می باشد که با تکیه بر عقلگرائی و اتخاذ رویکردهای مبارزاتی دمکراتیک، مدنی و صلح آمیز توانسته است سکان رهبری حرکت ملی آذربایجان در داخل کشور را بر عهده گیرد. حرکت ملی آذربایجان با تاکید جدی بر روی دو هدف بنیادین "رسمی شدن زبان تورکی در ایران" و "شناخته شدن حق تعیین سرنوشت سیاسی برای ملت آذربایجان" توانسته است طرفداران بی شماری در بین طبقات تحصیل کرده و متوسط آذربایجانی جذب کند. حرکت ملی آذربایجان بیشترین وزن سیاسی را در آذربایجان داشته و حتی بصورت غیر مستقیم مورد حمایت لایه هایی از مقامات محلی، نیروهای سپاه و ارتش می باشد. طیف ها و طبقات مختلف اجتماعی در آذربایجان طرفدار حرکت ملی آذربایجان می باشند. اگر حرکت ملی آذربایجان می توانست حزبی رسمی و قانونی در کشور داشته و در انتخابات دمکراتیک شرکت کند، سنگینی این وزن اجتماعی بلاترديد غير قابل اغماض مى بود.

شبه روشنفکران فارس و مرکزنشین هیچ وقت فکر نمی کردند که بافته های صد ساله آنها در عرض چند روز رشته بشود و دولت فارسگرای تهران هم ا نتظار اینچنین اعتراض و موج سهمگینی را از طرف آذربایجان نداشت چرا که هر روزه با رادیو و تلویزیون و مدیا های مخنلف، تورکها را درمقابل هویت خود ایمن می کردند و فکر و ذهن آنها را نسبت به زبان تورکی و هویت تورکی بیگانه می کردند.
اما فاشیزم فارس حساب کانالهای آذربایجان و تورکیه در بیداری حس ناسیونالیستی آذربایجان جنوبی را نکرده بود.
فکر می کرد ملت تورک آذربایجان جنوبی برنامه های کسل و آشغال ایران را نگاه می کنند.
تلوزیونهای تورک زبان آذربایجان و تورکیه در بیداری ملی گرایی تورک نقش کلیدی داشتند

وقتی تورکها به فارسهای افغانی نژاد جواب بدهند این طوری می دهند
قیام عظیم ملت آذربایجان بر علیه شونیسم وسعت، سرعت و شدت آن موجب بهت و حیرت همگان گردید و خواب راحت را از چشم آنانیکه سالها برای بی¬هویت کردن این ملت نقشه کشیده و میلیاردها پول خرج کرده بودند، ربود. اگرچه به ظاهر این قیام برعلیه توهین روزنامه دولتی ایران به ملتی که تاریخ بیش از هفت هزارساله آن سرشار از افتخار، شجاعت، عظمت و کمالات است صورت گرفت
Admin
Admin
Admin

دشمن ایران Empty

معنی نژاد خالص وپاک آریایی یا ایرانی
نژاد خالص وپاک آریایی یا ایرانی نژادی است که اولین با زنان آن اسیر سربازان اسکندر مقدونی شدند. دومین بار زنانشان تسلیم سربازان عرب شدند. سومین بار زنانشان تسلیم سربازان ترک شدند. چهارمین بار زنانشان تسلیم سربازان مغول شدند. پنجمین بار زنانشان تسلیم سربازان افغانها شدند. ششمین بار زنانشان تسلیم سربازان پرتغالی شدند. هفتمین بار زنانشان تسلیم سربازان روس شدند. هشتمین بار زنانشان تسلیم سربازان انگلیسی شدند و حالا هم زنان ودختران این به اصطلاح نژاد در کشورهای گوناگون از جمله کشورهای عربی خود فروشی می کنند

یــاشـاسیـــن ملـــی اونـــدر چــهـــرگانلـــــی
TANRI TÜRKÜ KORUSUN ve YÜCELTSİN

ملت آذربایجان جنوبی در 28-22 می 2006 درسی فراموش نشدنی برای رژیم شونیزمی فارس داد

الا ای داور دانا تو می دانی که ایرانی......چه محنتها کشید از دست این تهران و تهرانی
چرا مردی کند دعوی کسی که کمتراست از زن......... الا تهرانیا انصاف می کن خر تویی یا من
تو ای بیمار نادانی چه هذیان و هدر گفتی..........به رشتی کله ماهی خور؛به طوسی کله خر گفتی
قمی را بد شمردی اصفهانی را بتر شمردی.......جوانمردان آذربایجان را ترک خر گفتی
تو را آتش زدند و خود بر آن آتش زدی دامن.....
الا تهرانیا انصاف می کن ....تویی یا من
تو اهل پایتختی باید اهل معرفت باشی........به فکر آبرو و افتخار مملکت باشی
الا تهرانیا انصاف می کن ...تویی یا من

من ترکی بلد نیستم ترک خر اگه مردی همونو به فارسی بگو

اگر چه اعتراضات ملل غیر فارس در سالها گذشته حکومت فارسگرای تهران را ترسانده بود ولی اعتراضات ضد آپارتاید ملت آذربایجان کمر آنها شکست. اعتراضات خونبار را ابتدا اعراب خوزستان در اوایل سال گذشته آغاز کردند و بعد کردستان در تابستان سال گذشته ادامه داد و از اواخر سال گذشته در حالی که بلوچستان بیرق مبارزه را در دست داشت آذربایجان مثل یک آتشفشان منفجر شد و گدازه های آن همه دنیا را درنوردید و فریاد سرکوب شده ملل غیر فارس ایران را به همه دنیا رساند

وقتی تورکها به فارسهای افغانی نژاد جواب بدهند این طوری می دهند
قیام عظیم ملت آذربایجان بر علیه شونیسم وسعت، سرعت و شدت آن موجب بهت و حیرت همگان گردید و خواب راحت را از چشم آنانیکه سالها برای بی¬هویت کردن این ملت نقشه کشیده و میلیاردها پول خرج کرده بودند، ربود. اگرچه به ظاهر این قیام برعلیه توهین روزنامه دولتی ایران به ملتی که تاریخ بیش از هفت هزارساله آن سرشار از افتخار، شجاعت، عظمت و کمالات است صورت گرفت، ولی آگاهان سیاسی و وجدانهای بیدار نیک می¬دانند که این، خیزش عظیم ملتی بود که سالهای طولانی به انحای مختلف برای دفاع از حقوق انسانی و ملی خویش تلاش ¬نموده¬ است. و ای بسا توهین قبیحانه یک کاریکاتوریست¬نما برای انفجار خشم انباشته شده ناشی از سالها سرکوب، تحقیر، عقب¬نگهداشتن¬ و در یک کلام از بین بردن شاخصه¬های وجودی یک ملت، کافی بود

سلام
من در تركيه بسيار نشسته محروم ايران كوتاه مدت
من به يك بيش از نوشتن چيزي من نمى خواهم
خوب برای شما یک نگاهی به......

Admin
Admin
Admin

دشمن ایران Empty

دشمن ایران چگونه در کشور ایران بزرگ را خراب می کند . مردم ایران نمی گزارن شما آذربايجان فرد کنید

فزرندان ایران تا مرگ شما نبود می کند.

پایند ایران بزرگ

باز هم دورد به شما من ایرانی هستم ولی ترک هار بسیار دوست دارم شما باید کشور ایران را درست کنید تا فارس ها به شما دورود به فرستند .
دورود به شما دوستان من
درود بر شما: انجمن فرزندان ایران بزرگ به شما خوش آمد می گوید.امیدواریم در راستای پاسداری از فرهنگ ایران بزرگ ما را یاری رسانید. تارنمای این انجمن در اندیشه نگاهداری فرهنگ ایران زمین می باشد.برای آشنایی بیشتر و همکاری نام نویسی کنید. با سپاس وب سایت :www.fib.dom.ir

ایران به مانند ققنوس بار یدگر از خاکستر خویش بر خواهد خاست.
کوروش بزرگ در اوج قدرت هم به حقوق بشر احترام مي گذاشت.

در جهان ، فرمان کوروش اولین منشور بود .
سر به تعظیم سراسر بابل و آشور بود .
ما وارث کوروش فرزند جمشیدیم ، پیروز بی برده بت نپرستیدیم .
ما ریشه ای دیرین در عشق کهن داریم ، ما در شب تاریخ تا صبح بیداریم .
تا میهن کاوه توطئه ضحاک است ، این سرزمین از هر اهریمن پاک است .
صدها هزار آرش جان در کمان دارند ، تیری اگر هست این عاشقان دارند .
www.fib.coo.ir
???????
مهمان

دشمن ایران Empty
پستعنوان: رد: دشمن ایران   دشمن ایران Empty4/4/2009, 00:35

درود بر تمام ایرانیان بزرگ
دورود بر ایران کهن
درود بر ایران یزرگ
از شمال تا جنوب از شرق تا غرب
ایرانی زنده و پاینده است تا ابد ، چه دشمن ببیند چه نتواند ببیند .
ایرانی آذری زبان پاینده باد

ایران کهن جاوید باد

بماناد ایران تن من مباد

د[b]

دشمن ایران
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» نام آوران ایران
» فوتبال در ایران